Otomatik Döner Makinası

      Otomatik döner makinası denince ilk akla gelen firmalardan biri olan NEV TEKNOLOJİ döner robotları ile yeni nesil döner robotları ve bileşenleri ile kesintisiz, standart, lezzetli ve hijyenik döner üretiminin keyfine varın.

      Otomatik döner makinası; döneri dokunmatik ekrandan ayarlanan ebatlarda (genişlik ve kalınlık) hızlı ve sürekli aynı standartta kesebilen, tamamıyla gıdaya uygun malzemeler ile üretilen bir gıda robotudur. Dokunmatik ekran aracılığı ile döner istediğiniz hızlarda kesilebileceği gibi ayrıca müşteri durumuna göre bir tur kesip iki tur pişirme gibi seçeneklerle size kullanım kolaylığı sunarken döneri tam istediğiniz kıvamda pişirmektedir.

      Otomatik döner makinası sahip olduğu döner ocağı sayesinde döneri homojen ve hızlı bir şekilde pişirirken aynı zamanda da enerji tasarrufu sağlar. Sahip olduğu ısı kalkanları sayesinde ısıyı dönere iletirken ısının ortama yayılmasını kısıtladığı için enerji tasarrufu sağlamış olur.

      Otomatik döner makinası sahip olduğu bıçak ve güçlü bıçak motoru sayesinde döneri koparmadan yolmadan hassas bir şekilde kesmektedir. Döner bıçağı dönerin muhteviyatına göre altı aydan bir seneye kadar uzun bir süre kullanıma sahiptir. Yine dönerin muhteviyatına göre değişmekle birlikte döner bıçağı belirli aralıklarla bilenmelidir.

      Otomatik döner robotu satış, tamir, bakım ve onarım hizmetleriyle NEV TEKNOLOJİ olarak rakiplerimizin her zaman bir adım önündeyiz. Otomatik döner robotu fiyatı için bizimle irtibata geçin. NEV TEKNOLOJİ güvenilir ve uzman teknik kadrosuyla her zaman yanınızda.

        

 
döner robotu nev teknoloji

Döner Robotu

Nev Teknoloji olarak tasarladığımız, ustalarımızın bir numaralı yardımcısı olan tam otomatik döner robotları ile artık işler daha kolay. Ustalarımızın maharetli elleriyle hazırladığı leziz dönerler hijyenik, hızlı ve zahmetsizce kesilecek.

Detaylı Bilgi
döner robotu nev teknoloji

Fastfood Döner Robotu

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz Fastfood döner robotu ile tavuktan hindiye, kuzudan danaya, her türlü değişik et türünde ve kıymada ayrıca karışık et kesiminde mükemmel sonuçların keyfini yaşarsınız.

Detaylı Bilgi
döner robotu nev teknoloji

Endsütriyel Döner Robotu

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz endüstriyel döner robotları, konveyör sistemler, döner taşıma sistemleri ve diğer yardımcı ekipmanlar ile en iyiye birlikte ulaşıyoruz. Nev Teknoloji Endüstriyel döner robotu.

Detaylı Bilgi