Neden Döner Robotu

       Döner kesmek çok zor bir iş, sıcağı, terlemesi, hijyeni gibi çok zorlu bir iş dalı. Bunun mutlaka otomasyona girmesi lazım olduğunu ve büyük avantajlar sağladığını görüyoruz. 6 Ay içinde makine kendini amorti ediyor. Standart ve ince kesim sayesinde etten tasarruf ediliyor. Döner kesen insanın işini %80 oranında kolaylaştırıyor. Görüntü olarak da temizlik işin içine giriyor. İşyerine hijyende bir öncelik kazandırıyor ve dikkat çekiyor. Dönerin pazardaki farklılığını görüp, Dönere yatırım yapmak isteyenlerin sayısı çok. Döner Robotunun faydası kalifiye elemana ihtiyaç duyulmamasını sağlıyor. Bir müşterim işini büyütmek istiyor ama eleman eksikliğinden dolayı yapamadığını söyledi. Bu robotla hem işini hem de gelecekle ilgili farklı bir çalışmayı başlattılar.

Otomatik döner robotlarını tercih etmelisiniz çünkü;
• Döner robotları nitelikli personel ihtiyacınızı ortadan kaldırır.
• İşçilik maliyetlerinizi düşürür.
• Üretim kapasitenizi ve verimliliğinizi arttırır.
• 6 ay içerisinde yatırımınızın karşılığını alırsınız.
• Servis hızıyla birlikte müşteri memnuniyetiniz artar.


      Döner robotları, yüksek teknolojisi sayesinde kesimi gerçekleştirir. Tavuktan hindiye, kuzudan danaya, her türlü değişik et türünde ve kıymada ayrıca karışık et kesiminde mükemmel sonuçların keyfini yaşarsınız. Döner Robotu, tüm kesme ve kızartma süreçlerinde sahip olduğu yazılım ile kusursuz kesim sağlarken, HMI ekranı sayesinde kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarır. Bir çok insanın kendi imkanları ile döner restoran yada büfe işine girmek istiyor fakat usta maliyetleri zorlayıcı bir faktör olarak karşımıza çıkıyor firma bu soruna döner robotu ile çözüm üretmek istiyor.

      Türk mutfağının eşsiz lezzetleri arasında girmiş ve adını dünyaya duyurmayı başarmış olan dönerin hikâyesini sil baştan yazıyoruz. Hafızalara kazınmış olan eski usul döner işletmeciliği yerine tamamen otomatik, el değmeden ve tüm hijyen kurallarına uygun olarak döner tarihini yeniden inşa ediyoruz. Döneri döner yapan incecik ve özenli kesimi ile sıcacık servis yapılmasıdır. Bu özellikleri barındırmayan işletmelerin ise müdavim sayısı oldukça az olacaktır. İstenilen kalınlıkta kesim imkânı ve otomatik kesim işlemi yapabilen döner robotu ile servis hızınız ışık hızına çıkabilir, müşteri memnuniyetini doruk noktasında yaşayabilirsiniz. Yıllar süren bir çalışmanın ve Türk mühendisliğinin bir sonucu olarak tamamen yerli yapım olarak piyasaya sürülen Döner Robotları iş yükünüzü azaltmaya aday olacaktır. Damak tadına bağlı olarak gelişen ve farklılaşan dönerin her türlüsüne uygun olarak dizayn edilmiş olan döner robotları et, tavuk, hindi ve benzeri pek çok farklı dönerin kesimine uygundur. Bu sayede tek bir döner robotu ile birbirinden farklı döner türlerini yapabilirsiniz.

      Aynı zaman da LPG, elektrik veya doğalgaz ile çalışmaya uygun olup ihtiyaç duyulacak çeşitli ebat ve ağırlıklar düşünülerek farklı boyutlarda döner robotları üretilerek küçük ve büyük işletmelerin her birine hitap edilmeye çalışılmıştır.

Döner robotu ile firmaların kazanacağı ayrıcalıklar ise şunlardır:
• Döner başında geçirilen zaman minimum süreye düşer,
• İş yükünüz ve maliyetiniz azalır,
• İstenilen kalınlıkta ve pişkinlikte döner elde edersiniz,
• Tek bir ürün ile hem pişirme hem kesim imkânı sağlar,
• Servis için daha fazla zaman ayırabilirsiniz,
• İş gücünden ve zamandan tasarruf sağlarsınız.

      İşletmeye modern bir görünüm katacak olan döner robotları sayesinde sizde rakiplerinizden farkınızı ortaya koymak isterseniz firmamız ile irtibata geçebilir ve ürünler hakkında detaylı bilgilendirme talep edebilirsiniz.

      Otomatik döner robotu satış, tamir, bakım ve onarım hizmetleriyle NEV TEKNOLOJİ olarak rakiplerimizin her zaman bir adım önündeyiz. Otomatik döner robotu fiyatı için bizimle irtibata geçin. NEV TEKNOLOJİ güvenilir ve uzman teknik kadrosuyla her zaman yanınızda.

        

 
döner robotu nev teknoloji

Döner Robotu

Nev Teknoloji olarak tasarladığımız, ustalarımızın bir numaralı yardımcısı olan tam otomatik döner robotları ile artık işler daha kolay. Ustalarımızın maharetli elleriyle hazırladığı leziz dönerler hijyenik, hızlı ve zahmetsizce kesilecek.

Detaylı Bilgi
döner robotu nev teknoloji

Fastfood Döner Robotu

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz Fastfood döner robotu ile tavuktan hindiye, kuzudan danaya, her türlü değişik et türünde ve kıymada ayrıca karışık et kesiminde mükemmel sonuçların keyfini yaşarsınız.

Detaylı Bilgi
döner robotu nev teknoloji

Endsütriyel Döner Robotu

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz endüstriyel döner robotları, konveyör sistemler, döner taşıma sistemleri ve diğer yardımcı ekipmanlar ile en iyiye birlikte ulaşıyoruz. Nev Teknoloji Endüstriyel döner robotu.

Detaylı Bilgi