Döner Robotu Tamir

      Döner robotu fastfood tip makinalarda 4 adet (dikey eksen motoru, yatay eksen motoru, döner döndürme motoru, bıçak motoru) motor bulundurmaktadır. Endüstriyel tip döner robotları 5 adet (dikey eksen motoru, yatay eksen motoru, döner döndürme motoru, bıçak motoru ve ocak motoru) motor bulundurmaktadır. Endüstriyel döner robotlarında fazladan bulunan ocak motoru makinanın sürekli kesimi için gerekli olan ve döner ve ocak arasındaki mesafeyi kesim süresince sabit tutulmasını sağlar. Her motorun kendine ait bir sürücüsü mevcuttur. Eğer ki herhangi bir motor görevini yapmıyorsa öncelikle bakılması gereken yerler; motor ve sürücü kablolarıdır. Sonrasında motor sürme işlemini gerçekleştiren ana kart ve son olaraksa motorların kendisi kontrol edilmelidir. Bu kontrol ve testler dikkatlice yapılmalı, yanlış yapılan bağlantı ve kopukluklar daha büyük sorunlara neden olabilmektedir. Bu nedenle tamir için konusunda uzman teknik elemanlara ihtiyaç vardır.

      Döner robotu dokunmatik HMI ekran ile kontrol edilmektedir. Eğer motor ekrandan girilen bilgilere göre hareket etmiyorsa veya herhangi bir fonksiyon ekrandan kontrol edilemiyorsa sırasıyla kontrol edilmesi gereken üniteler belirli bir sıralama ile kontrol edilmelidir. Bu noktada arıza birçok farklı nedenle ortaya çıkmış olabilir. Bu nedenle çözüm için konusunda uzman teknik elemanlara ihtiyaç vardır.

      Döner robotu hassas mekanik parçalarla bir araya getirilmiş komplike bir yapıdır. Döner robotu detaylı ve iyi işlenmiş parçalarla yapılmasının en büyük nedeni üzerindeki ocaktır. Ocak nedeniyle makine yüksek sıcaklıkta çalışmaktadır. Günümüzde birçok CNC makine üreticisi bulunmasına rağmen bu makinalar stabil bir sıcaklıkta nem ve tozdan korunarak çalışmaktadır. Fakat döner robotu sıcaklık ve nem etkileri olan bir ortamda sürekli çalışmaktadır. Döner pişerken oluşan nem de döner robotunu olumsuz etkilemektedir. Ayrıca döner robotu bir gıda ürünü olduğu için sürekli temizlenerek hijyen sağlanmalıdır. Bu nedenlerden dolayı döner makinası hassas ve komplike bir yapıya sahiptir. Tamir etmekte zahmetli ve konusunda uzman teknik elemanlara ihtiyaç duyulmaktadır.

      Döner robotu mekanik parçaları sağlam ve hassas olarak üretilmektedir. Tüm mekanik parçalar paslanmaz gıdaya uygun malzemelerden üretilmektedir. Döner robotu üzerinde herhangi bir boyama işlemi olmamaktadır. Bu da gıda makine üretimi yönergelerine eksiksiz uyulmasını sağlamaktadır. Mekanik parçaların bozulması neredeyse imkansıza yakındır. Fakat kullanıcı hatalarından dolayı bazı arızaların meydana gelmesi olasıdır. Bu nedenle yedek parça üretimi ile döner robotlarının herhangi bir mekanik arızasına karşı çözüm üretebilmekteyiz.

      Döner robotu mekanik, elektriksel, elektronik veya elektromekanik tüm arızalarına karşı uzman teknik elemanlarımızla hızlı ve kesin çözümler sunmaktayız.      Otomatik döner robotu satış, tamir, bakım ve onarım hizmetleriyle NEV TEKNOLOJİ olarak rakiplerimizin her zaman bir adım önündeyiz. Otomatik döner robotu fiyatı için bizimle irtibata geçin. NEV TEKNOLOJİ güvenilir ve uzman teknik kadrosuyla her zaman yanınızda.

        

 
döner robotu nev teknoloji

Döner Robotu

Nev Teknoloji olarak tasarladığımız, ustalarımızın bir numaralı yardımcısı olan tam otomatik döner robotları ile artık işler daha kolay. Ustalarımızın maharetli elleriyle hazırladığı leziz dönerler hijyenik, hızlı ve zahmetsizce kesilecek.

Detaylı Bilgi
döner robotu nev teknoloji

Fastfood Döner Robotu

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz Fastfood döner robotu ile tavuktan hindiye, kuzudan danaya, her türlü değişik et türünde ve kıymada ayrıca karışık et kesiminde mükemmel sonuçların keyfini yaşarsınız.

Detaylı Bilgi
döner robotu nev teknoloji

Endsütriyel Döner Robotu

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz endüstriyel döner robotları, konveyör sistemler, döner taşıma sistemleri ve diğer yardımcı ekipmanlar ile en iyiye birlikte ulaşıyoruz. Nev Teknoloji Endüstriyel döner robotu.

Detaylı Bilgi