Döner Robotu Keşif Hizmetleri


      Döner robotu almak isteyen müşterilerimize öncelikle ürün hakkında ön bilgi verilmektedir. Döner robotunun avantajları ve kullanımı anlatılmakta ayrıca hangi döner robotunu almaları konusunda kendilerine yardımcı olunmaktadır. Ön önemli noktalardan biri ise döner robotu için gerekli tezgâh veya kurulum alanı, gaz ve elektrik bağlantıları için mekânın uygunluğu kontrol edilmektedir.

      Nev Teknoloji olarak döner robotu satış sonrası olduğu gibi satış öncesinde de müşterilerimize gerekli bilgileri büyük bir titizlikle aktarmaktayız. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyetidir.

      Döner robotu fastfood ve endüstriyel olarak iki ana gruba ayrılmaktadır. Endüstriyel döner robotu kullanan büyük firmalarda satış öncesi keşif hizmeti daha önem kazanmaktadır. Çünkü döner robotunun konulacağı yerden, soğuk havaya mesafesi, depolamaya veya paketlemeye olan mesafesi, gaz bağlantıları ve elektriksel bağlantılar, konveyör sistemlerinden taşıma sistemlerine kadar birçok konuda müşteriler aydınlatılmakta ve en iyi, kesintisiz ve standart bir üretim için yönlendirilmektedirler.

        

 
döner robotu nev teknoloji

Döner Robotu

Nev Teknoloji olarak tasarladığımız, ustalarımızın bir numaralı yardımcısı olan tam otomatik döner robotları ile artık işler daha kolay. Ustalarımızın maharetli elleriyle hazırladığı leziz dönerler hijyenik, hızlı ve zahmetsizce kesilecek.

Detaylı Bilgi
döner robotu nev teknoloji

Fastfood Döner Robotu

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz Fastfood döner robotu ile tavuktan hindiye, kuzudan danaya, her türlü değişik et türünde ve kıymada ayrıca karışık et kesiminde mükemmel sonuçların keyfini yaşarsınız.

Detaylı Bilgi
döner robotu nev teknoloji

Endsütriyel Döner Robotu

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz endüstriyel döner robotları, konveyör sistemler, döner taşıma sistemleri ve diğer yardımcı ekipmanlar ile en iyiye birlikte ulaşıyoruz. Nev Teknoloji Endüstriyel döner robotu.

Detaylı Bilgi