Döner Robotu Montaj ve Kurulum


      Döner robotu montaj ve kurulumu özellikle fastfood robotlarda oldukça basittir. Önemli olan döner robotunun konulacağı tezgâh ölçülerinin uygunluğu ve gaz tesisatının standartlara göre olmasıdır. Kurulumu müşterilerimiz kolayca yapabilirler. Fakat isteyen müşterilerimiz için montaj ve kurulum hizmeti vermekteyiz.

      Endüstriyel döner robotu kurulumu biraz daha teferruatlı olmasına rağmen genel olarak benzerdir. Fakat döner robotunun büyüklüğü, radyan sayısının fazla olması dolayısıyla makinenin harcayacağı gaz miktarı daha fazladır. Bu nedenlerle sistem kurulurken daha dikkatli olunması gereklidir. Ayrıca kesintisiz ve hızlı üretim için döner robotlarının konumlandırılması ve konveyör sistemler gibi diğer teçhizatların kurulumu ile daha detaylı bir prosedür gereklidir.

      Nev teknoloji olarak her zaman daha iyisi için çalışıyoruz. Döner robotu fiyatı için bizimle irtibata geçin.

        

 
döner robotu nev teknoloji

Döner Robotu

Nev Teknoloji olarak tasarladığımız, ustalarımızın bir numaralı yardımcısı olan tam otomatik döner robotları ile artık işler daha kolay. Ustalarımızın maharetli elleriyle hazırladığı leziz dönerler hijyenik, hızlı ve zahmetsizce kesilecek.

Detaylı Bilgi
döner robotu nev teknoloji

Fastfood Döner Robotu

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz Fastfood döner robotu ile tavuktan hindiye, kuzudan danaya, her türlü değişik et türünde ve kıymada ayrıca karışık et kesiminde mükemmel sonuçların keyfini yaşarsınız.

Detaylı Bilgi
döner robotu nev teknoloji

Endsütriyel Döner Robotu

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz endüstriyel döner robotları, konveyör sistemler, döner taşıma sistemleri ve diğer yardımcı ekipmanlar ile en iyiye birlikte ulaşıyoruz. Nev Teknoloji Endüstriyel döner robotu.

Detaylı Bilgi