Nev Teknoloji


      Nev Teknoloji olarak daima çağın gerekliliklerini takip ederek üretimi ve hayatı kolaylaştıran makine ve teknolojiler üretmekteyiz. Özel tasarım makinalar, elektronik kontrol ürünleri ve ekipmanları, mekanik çizim ve tasarımlarla birlikte müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözüm ortağı olarak çalışmaktayız.

“Yerinde duran, geriye gidiyor demektir… İleri, daima ileri!”
Mustafa Kemal ATATÜRK


      Endüstriyel otomasyon sektöründe hızlı ve sorunsuz üretime değer veren firma ve kuruluşlara çözüm ortağı olmak amacıyla kurulmuş bir Ar-Ge ve üretim firmasıyız. Endüstriyel otomasyon sektöründe hızlı ve sorunsuz üretime değer veren firma ve kuruluşlara çözüm ortağı olarak müşterilerine garantili ve anahtar teslim sistemler ve çözümler sunmaktayız.

      Mühendislik projeleri üreterek müşterilerimizi ileri taşımayı hedefleyen bir ekibiz. Satış öncesi ve sonrası kesintisiz hizmet vermek, ihtiyaç duyulan her türlü sisteme uygun ürünlerin önermek, teknik servis departmanı ile montaj ve servis aşamalarında müşterilerinin yanında olmak şirket politikamızın olmazsa olmazlarıdır.

      Deneyimli kadro ve bilgi birikimimizle hızlı proje sistem çözümleri konusunda katkı sağlamakta ve projelendirme aşamasından pano montajına, Plc ve Hmi yazılımından gömülü sitem ve mekanik tasarıma, saha montajına, test ve devreye alma sürecine kadar çözüm odaklı hizmet sunmaktayız.