Döner Robotu Eğitim Hizmetleri


      Döner robotu kullanımı basit ve kolay anlaşılabilir kullanım arayüzü ile kullanıcı dostu bir makinadır. Yedi yaşında bir çocuğun bile kullanabileceği bir sistem olarak tasarlanmıştır. Ustalarımızın herhangi bir eğitim almadan kullanabileceği döner robotu ile işler artık daha hızlı ve yüksek standartlar ile sorunsuz bir şekilde devam edecektir.

      Döner robotu eğitimi; makine kullanımından, gaz ve elektrik bağlantılarına, radyan değişiminden makine temizliğine, bıçak bilemeden döner değişimine kadar birçok konuyu kapsamaktadır.

      Endüstriyel döner robotu kullanan büyük firmalarda ise eğitim daha kapsamlıdır. Ek olarak tamir bakım ve onarım eğitimi isteğe bağlı olarak verilmektedir. Çünkü firmalar bazı sorunları kendi bakım-onarım ekibiyle çözmek istemektedirler. Ayrıca kova, konveyör, traspalet gibi ekipmanların kullanım eğitimleri de verilmektedir.

      NEV TEKNOLOJİ olarak her konuda müşterilerimizin yanındayız. Döner robotu fiyatı için lütfen bizimle irtibata geçin.

        

 
döner robotu nev teknoloji

Döner Robotu

Nev Teknoloji olarak tasarladığımız, ustalarımızın bir numaralı yardımcısı olan tam otomatik döner robotları ile artık işler daha kolay. Ustalarımızın maharetli elleriyle hazırladığı leziz dönerler hijyenik, hızlı ve zahmetsizce kesilecek.

Detaylı Bilgi
döner robotu nev teknoloji

Fastfood Döner Robotu

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz Fastfood döner robotu ile tavuktan hindiye, kuzudan danaya, her türlü değişik et türünde ve kıymada ayrıca karışık et kesiminde mükemmel sonuçların keyfini yaşarsınız.

Detaylı Bilgi
döner robotu nev teknoloji

Endsütriyel Döner Robotu

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz endüstriyel döner robotları, konveyör sistemler, döner taşıma sistemleri ve diğer yardımcı ekipmanlar ile en iyiye birlikte ulaşıyoruz. Nev Teknoloji Endüstriyel döner robotu.

Detaylı Bilgi