Döner Robotu Garanti Uzatma


      Döner robotu bir yıllık garanti süresi dolduktan sonra periyodik bakım hizmeti alan müşterilerimize yönelik belirli ücret karşılığında bir yıllık garanti uzatma imkânı sağlıyoruz. Böylelikle müşterilerimiz kesintisiz ve güvenli üretime devam ediyor.

      Endüstriyel döner robotu edinen firmalar genellikle garanti uzatma hizmetlerinden faydalanma konusuna daha çok rağbet göstermektedirler. Böylece yüksek tonaj üretim sürecini daha emin adımlarla kontrol altında tutabilmektedirler. Garanti uzatma hizmetinden faydalanmanın ilk şartı periyodik bakım hizmetinden faydalanmaktır. Periyodik bakıma alınan döner robotu en ince ayrıntısına kadar incelenmekte hasar görmüş veya aşınmış parçalar değiştirilmekte böylece firma bir yıllık garanti uzatma hizmetinden belirli ücret karşılığında faydalanmaya hak kazanmaktadır.

      NEV TEKNOLOJİ olarak garanti uzatma hizmetimizle güvenli, hızlı ve dinamik bir yapı ile döner robotlarının bakımını yapmaktayız. Döner robotu fiyatı için bizimle iletişime geçin.

        

 
döner robotu nev teknoloji

Döner Robotu

Nev Teknoloji olarak tasarladığımız, ustalarımızın bir numaralı yardımcısı olan tam otomatik döner robotları ile artık işler daha kolay. Ustalarımızın maharetli elleriyle hazırladığı leziz dönerler hijyenik, hızlı ve zahmetsizce kesilecek.

Detaylı Bilgi
döner robotu nev teknoloji

Fastfood Döner Robotu

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz Fastfood döner robotu ile tavuktan hindiye, kuzudan danaya, her türlü değişik et türünde ve kıymada ayrıca karışık et kesiminde mükemmel sonuçların keyfini yaşarsınız.

Detaylı Bilgi
döner robotu nev teknoloji

Endsütriyel Döner Robotu

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz endüstriyel döner robotları, konveyör sistemler, döner taşıma sistemleri ve diğer yardımcı ekipmanlar ile en iyiye birlikte ulaşıyoruz. Nev Teknoloji Endüstriyel döner robotu.

Detaylı Bilgi