Döner Robotu Bileşenleri

      Döner robotu kimine göre çok pahalı, kimine göre vazgeçilmez bir ihtiyaç, kimine göre ustaların en büyük dostu, kimine göre ustaların en büyük düşmanı. Dostta olsa düşmanda olsa döner robotunu tanımak belki de farklı düşünmemize sebep olacaktır.

      Döner robotunun fiyatını artıran nedenlerden biri kuşkusuz bileşenlerdir. Peki bu bileşenler nelerdir;
• Döner robotu motorları; fastfood döner robotlarında 4 adet endüstriyel döner robotlarında 5 adet
• Döner robotu güç kaynakları; yüksek ısıya ve neme dayanıklı olmalı
• Döner robotu anakart; robotun kesim yapabilmesi için özel yazılım
• Döner robotu dokunmatik ekran; sağlam ve dayanıklı olmalı
• Döner robotu pano sarf malzeme; sağlam, güvenilir, yüksek ısıya ve neme dayanıklı olmalı
• Döner robotu talaşlı imalat; yüksek hassasiyetli tezgahlarda işlenmeli
• Döner robotu ocak ve radyanlar; kaliteli, sağlam ve yenilenebilir
• Döner robotu dış yüzey; paslanmaz krom malzeme olmalı

      Bütün bu bileşenler düşünüldüğünde aslında döner robotlarının pahalı bir makine olmadığı anlaşılmaktadır. Ayrıca döner robotları kısa bir sürede ödediğiniz parayı size geri kazandırmaktadır.

      Özellikle yaz aylarında bir ocağın karşısında sabahtan akşama kadar beklemek ustalarımız için zorlayıcı bir unsurdur. Eskiden traktörler yoktu ve öküzler sabana koşulurdu veya insan gücü ile toprak işlenirdi. Fakat günümüzde insanlar traktör kullanıyor kazma değil. Aynı mantıkla döner sektörünü düşündüğümüzde ustalarımıza kazma kullandırmak yerine, bir döner robotu kullanması mantıklı olandır.

      Döner robotları ustalarımızın en büyük dostudur. Böylelikle ustalarımız müşteri ile ilgilenebilir veya maharetli elleriyle yeni lezzetler hazırlayabilirler. Çağı yakalamak için bir döner robotu alın.

      Endüstriyel tesislerde durum daha vahim olmakla birlikte aslen mantık aynıdır. Bir oda içinde onlarca ocak yanmakta ve ustalar sıcak bir ortamda saatlerce ısının karşısında döner kesmektedirler. Bu çok zorlayıcı bir çalışmadır. Endüstriyel döner robotları ve otomasyon sistemleri ile artık daha hızlı, daha hijyenik ve belirlediğiniz standartlarda üretim yapmak mümkün.

      Endüstriyel tesislerde döner üretim hatları ve otomasyon sistemleri ile tüm sorunlarınıza kesin çözümler üretmekteyiz. Nev Teknoloji olarak her zaman sizinle birlikte geleceğe koşuyoruz.

      Otomatik döner robotu satış, tamir, bakım ve onarım hizmetleriyle NEV TEKNOLOJİ olarak rakiplerimizin her zaman bir adım önündeyiz. Otomatik döner robotu fiyatı için bizimle irtibata geçin. NEV TEKNOLOJİ güvenilir ve uzman teknik kadrosuyla her zaman yanınızda.

        

 
döner robotu nev teknoloji

Döner Robotu

Nev Teknoloji olarak tasarladığımız, ustalarımızın bir numaralı yardımcısı olan tam otomatik döner robotları ile artık işler daha kolay. Ustalarımızın maharetli elleriyle hazırladığı leziz dönerler hijyenik, hızlı ve zahmetsizce kesilecek.

Detaylı Bilgi
döner robotu nev teknoloji

Fastfood Döner Robotu

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz Fastfood döner robotu ile tavuktan hindiye, kuzudan danaya, her türlü değişik et türünde ve kıymada ayrıca karışık et kesiminde mükemmel sonuçların keyfini yaşarsınız.

Detaylı Bilgi
döner robotu nev teknoloji

Endsütriyel Döner Robotu

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz endüstriyel döner robotları, konveyör sistemler, döner taşıma sistemleri ve diğer yardımcı ekipmanlar ile en iyiye birlikte ulaşıyoruz. Nev Teknoloji Endüstriyel döner robotu.

Detaylı Bilgi