Döner Robotu Garanti Uzatma Hizmetleri

      Fastfood döner robotu ve endüstriyel döner robotu çeşitlerimiz bir yıllık garanti süresine sahiptir. Üzerinde ocak olan ürünlerde bir yıl garanti süresi yasal olarak zorunludur. Bu garantinin neleri kapsadığı garanti belgesinde detaylıca yazılı bulunmaktadır.

      Fastfood döner robotu genellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerde kullanıldığı için ve bu firmalarda tamir bakım ekibi kurulması firmalar açısından külfetli olduğu için garanti çok önemlidir. Garanti süresinin dolmasından sonra periyodik bakıma alınan ürünler belirli ücretler karşılığında bir yıllık garanti uzatma hizmetinden faydalanabilmektedir. Bu hizmet için periyodik bakım hizmeti almak zorunludur.

      Endüstriyel döner robotu büyük ve tonajlı üretim yapan firmalar kullanmaktadır. Firmalarda genellikle bakım ve onarım ekibi bulunmasına rağmen bazı müşterilerimiz garanti uzatma hizmetlerimizden faydalanarak güvenli ve kesintisiz üretime gönül rahatlığı ile devam etmektedir. Garanti uzatma hizmetinden yararlanmanın ön koşulu periyodik bakım hizmeti almaktır; periyodik döner robotu bakımında döner robotunun röntgeni çekilip sorunlu veya hasara yol açılabilecek parçalar belirlenir sonrasında tüm bakım ve onarım çalışmaları tamamlanır ve firmaya bir rapor sunulur. Bu rapor sonrasında garanti uzatma hizmeti koşulları belirlenir ve karşılıklı olarak onaylanır. Böylece döner robotu bir yıl daha garanti uzatma sözleşmesinde yazılan koşullar altında güvence altına alınır.

      Periyodik bakım sonucu röntgeni çekilen robotun ileride sorun çıkarabilecek veya aşınmaya uğramış parçaları raporlanır ve müşteri bu parçaların değiştirilmesini istiyorsa periyodik bakım kapsamında değiştirilir veya onarılır. Eğer ki müşteri parçaların değiştirilmesini istemiyorsa bu parçalar garanti uzatma hizmeti dışında bırakılabilir. Bu nedenle garanti uzatma hizmeti almadan önce periyodik bakım hizmeti alma zorunluluğu vardır.

      Otomatik döner robotu satış, tamir, bakım ve onarım hizmetleriyle NEV TEKNOLOJİ olarak rakiplerimizin her zaman bir adım önündeyiz. Otomatik döner robotu fiyatı için bizimle irtibata geçin. NEV TEKNOLOJİ güvenilir ve uzman teknik kadrosuyla her zaman yanınızda.

        

 
döner robotu nev teknoloji

Döner Robotu

Nev Teknoloji olarak tasarladığımız, ustalarımızın bir numaralı yardımcısı olan tam otomatik döner robotları ile artık işler daha kolay. Ustalarımızın maharetli elleriyle hazırladığı leziz dönerler hijyenik, hızlı ve zahmetsizce kesilecek.

Detaylı Bilgi
döner robotu nev teknoloji

Fastfood Döner Robotu

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz Fastfood döner robotu ile tavuktan hindiye, kuzudan danaya, her türlü değişik et türünde ve kıymada ayrıca karışık et kesiminde mükemmel sonuçların keyfini yaşarsınız.

Detaylı Bilgi
döner robotu nev teknoloji

Endsütriyel Döner Robotu

Nev Teknoloji olarak ürettiğimiz endüstriyel döner robotları, konveyör sistemler, döner taşıma sistemleri ve diğer yardımcı ekipmanlar ile en iyiye birlikte ulaşıyoruz. Nev Teknoloji Endüstriyel döner robotu.

Detaylı Bilgi